KONST / Litografier / Färglitografi 11525565
nr 1152 5565
Victor Vasarely
(1906-1997), Ungern
Färglitografi, Signerad och numrerad 26/250, motivet: 50x50
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 11 december 2017
kl 19:40:32
1.900 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
2.600 kr
2.600 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
Victor Vasarely
Läs mer om Victor Vasarely